Фільми на вихідні. Частина IV


“Професор і безумець”  2019

Жанр: Драма, Трилер

Англія середини XIX століття. Оксфордський професор Джеймс Мюррей працює над першим в історії словником англійської мови, а його головним соратником стає  ув’язнений  психіатричної  клініки для особливо небезпечних злочинців — доктор Вільям Майнор.  Геній Майнор або божевільний, хитромудрий злочинець, що грає у зухвалу гру, щоб вирватися на свободу, або одержимий вчений? І хто тоді Мюррей: вірний друг, жертва маніпуляції або організатор змови?

“Диявол і глибоке синє море” 2016

Жанр: Драма

Маленька дівчинка мріє побудувати пліт, щоб на ньому перетнути Атлантичний океан. Її мрію допоможе здійснити замкнутий сусідський архітектор, який мало з ким спілкується після смерті дружини, проте якось знаходить спільну мову зі своєю маленькою сусідкою.

“Почни спочатку” 2018

Жанр: Мелодрама, Комедія

Майя (Дженніфер Лопес) обіймає керівну посаду в одному з мережевих магазинів Нью-Йорка. Та цю роботу аж ніяк не можна вважати роботою її мрії. Життя дарує Майї другий шанс. Вона планує працювати на Медісон-авеню, відомій своїми фешенебельними магазинами. Героїня доведе, що кмітливість, цілеспрямованість та наполегливість часто бувають важливішими за будь-який університетський диплом.

“Нічні ігри” 2018

Жанр: Детектив, Кримінал

Щотижня молодята Макс і Енні разом зі своїми друзями влаштовують так звані «нічні ігри». Одного вечора харизматичний брат Макса Брукс пропонує друзям свій «захоплюючий» детективний квест. У цю ніч все відбувається зовсім не так, як зазвичай: двоє таємничих людей у масках вриваються в будинок, жорстоко б’ють, а потім викрадають Брукса. Друзі спочатку приймають викрадення за елемент гри, проте згодом вони розуміють, що Бруксу загрожує реальна небезпека …

Небезпечна гра Слоун”  2018

Жанр: Драма, Трилер

Талановита лобістка Елізабет Слоун (Джессіка Честейн) займається тим, що впроваджує чиїсь ідеї у життя. Вона робить усе, аби той чи інший закон було прийнято Конгресом США. На замовлення впливових політиків вона береться за найбільший та найризикованіший проект у своїй кар’єрі. Їй належить переконати Конгрес прийняти закон, яким буде оподатковуватися експорт пальмового масла з Індонезії в Сполучені Штати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *