Полароїдні фаворити

Фотографія з полароїда

Ми підібрали підбірку додатків, які буквально за декілька кроків допоможуть вам перетворити звичайну фотографію, на ретро знімок!

Instants

Цей додаток допоможе вам оформити фотографії  улюбленими рамками поляроїду. У безкоштовному доступі є 7 шаблонів з 14. Решту можна відкрити, за допомогою функції «поширити» або «розповісти» про Instants в одній зі своїх сторінок соціальних мереж. Одна з кльових переваг цієї програми полягає в тому, що рамки можна робити різного формату і кольору,  ще можна вибрати відтінок  із запропонованих ескізів або ж за допомогою інструменту «піпетка».

звантажити для IOS


Snow

Однозначно можна сказати, що додаток Snow  має різноманітні можливості  різних функцій. Але сьогодні ми поговоримо про ефект поляроїдної рамки. Щоб зробити цей ефект  краще використовувати кадри, зняті на камеру телефону. Обираєш в меню, останній смайлик і вибираєш ту рамку, яка подобається найбільше.

звантажити для IOS

звантажити для Android


Polax

Отже, Polax зробить будь-який кадр в імітацію поляроїдного знімка. Для цього вам потрібно зробити всього 4 кроки. Спочатку  відкриваємо галерею  та обираємо фотографію,  дивимося, яка з 6 рамок підходить краще, обираєте варіант,  якщо виникає потреба у редагуванні будь-то фільтр чи експозиція, вносите зміни і натискаєте “Зберегти”.

звантажити для IOS

 


NOMO

NOMO – це мобільна версія дуже популярного фотоапарата миттєвого друку Instax Mini. Оскільки в справжньому фотоапараті, щоб зробити фото, треба почекати 90 секунд (або трясти телефон для більш швидкої прояви), після сих цих маніпуляцій і легкої фізичної вправи ви отримаєте ту саму поляроїдну картку тільки digital форматі.

звантажити для IOS

звантажити для Android


InstaMini

За назвою зрозуміло, що додаток InstaMini діє за тим же принципом, що і NOMO.  Проте є деякі відмінності: 1). Ви не зможете вибрати фото з галереї, тому всі кадри потрібно робити  одразу в додатку. 2). Ви можете вибрати рамки із різним дизайном. Отже, ви отримуєте  доволі цікаві можливості, проте фото за якістю значно відрізняється від решти. Спробувати точно варто!

звантажити для IOS

звантажити для Android


 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *