25 ранкових хвилин, які можуть зробити ваш день успішним

Ранок — це складний час для багатьох … Часом це просто важкий челендж, який ніяк не вдається виконати.

Але якщо правильно почати день, то можна встигнути в рази більше! Бо із самого ранку  можна отримати заряд енергії та бадьорості, і потім повний вперед — до звершень!

Ранок може бути добрим!

Попри те, що у списку сім пунктів може здатися, що це займе купу часу, насправді для цього потрібно близько 25 хв це в тому випадку, якщо виконати їх всі. Часом вистачає часу тільки на 4-5 пунктів, але і цього досить, щоб відчути, що ранок починається по-іншому: енергійно і свіжо!

1. Повноцінний сон

Це очевидний факт, але багато їм нехтують. Сон – це найкраща перезарядка для нашого організму

Тому якщо хочемо вставати наповненими енергією, потрібно лягати спати раніше! Потрібно висипатися! Оптимальним вважається сон з 22 до 23, тоді у нас буде достатньо часу (8-9 годин) для відновлення сил.

2. Відключення відстрочки у будильника

Звичайно, ідеальним варіантом є вставати самому, без будильника, причому в один і той же час (і в вихідні теж). Але це виробляється звичкою, достатньо всього кілька тижнів – і організм звикне прокидатися в один і той же час.

Але все ж багатьом доводиться використовувати будь-які гаджети – чудеса сучасної інженерії – для того, щоб прокинутися. І в багатьох з них є функція “відстрочка будильника”.

Насправді це “геніальне” винахід тільки заважає правильно починати свій день. Наш мозок отримує сигнал, що можна знову заснути, включає весь процес сну (в якому, як відомо, є кілька стадій), і раптом знову його будять на найпершій стадії, і потім знову, і знову …

Ми обманюємо себе, що ці 5-10 хвилин врятують нас від недосипання. Але як вони можуть заповнити ті відсутні 2-3 години, якщо ми лягли пізно?

3. Вода перед сніданком

Щоб включити травну систему і підготувати шлунок до прийому їжі.

Для цього варто випити склянку теплої води, а  ще краще теплої води з лимоном перед сніданком.

4. Ранкова зарядка

Для того, щоб м’яко розбудити організм і задати йому імпульс бадьорості та енергії немає кращого засобу, ніж ці кілька простих вправ. Навіть коротка 5-ти хвилинна зарядка з простими вправами допоможе прокинутися та зарядитися на весь день.

5. Контрастний душ

Всі чули про користь контрастного душу, але не всі його роблять … Може бути тому, що просто не знають, як він працює?

Під час контрастного душу через різницю температур води наш організм включає на максимум свої захисні функції і тому моментально прокидається! Перепад температур змушує наші органи чуття швидко підлаштовуватися: під час обливання холодною водою наш організм посилено спалює калорії, щоб зігріти тіло; повернення до теплій воді розширює капіляри і розганяє кров, і мозок посилено забезпечується киснем, що і призводить до швидкого пробудження.

Вам знадобитися всього одна хвилина, щоб остаточно прокинутися і прямо-таки вибухнути енергією!

6. Планування

Практично всі ділові люди розуміють важливість планування свого дня. Чітке визначення своїх цілей, розстановка пріоритетів, з’ясування конкретної послідовності необхідних дій допоможуть вам зробити кожен день вашого життя максимально продуктивним.

Існує багато різних технік планування, але найкраще використовувати наступну. Просто виділіть з усього списку завдань три найбільш пріоритетні, ті, які вам необхідно виконати в обов’язковому порядку. До виконання завдань з цього короткого списку ви приступите відразу.

Такий підхід дозволяє чітко визначити найважливіші цілі й докласти максимум зусиль для їх вирішення.


7. Зелений чай

Ось знову ж, кава вважається найкращим напоєм для пробудження, “король ранку” … Але це для тих, хто не пробував зелений чай (якісний, міцний і правильно заварений).

Він може і не дає того миттєвого ефекту, як кава, але діє він набагато більш тривалий час.

Потрібно всього лише дотримуватися деяких правил:

● класти зелений чай в уже ошпарений і гарячий чайник для заварювання

● заливати заварку не окропом, а гарячою водою (близько 80 градусів)

● брати потрібну кількість чаю: з розрахунку 2 ч.л. на чашку

● додавати в нього імбир, журавлину, лимон для того, щоб підживити захисні сили організму, щоб він міг з легкістю протистояти всім небезпекам майбутнього дня

Ось і всі правила бадьорого ранку. А з цими нехитрими прийомами щоранку стане дійсно радісним і приносить енергію.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *