Книжкова поличка

books-butgracee

“Не Фан”
Кайл Айдлмен

Рекламу цієї книги я побачила в інстаграмі і також прочитала хороші відгуки від своїх знайомих. В мене було бажання відразу її купити, але я придбала її на конференції “Живий Рух”, яка відбулась у Львові.
Є такі книги, які не можна ковтати. Треба прочитати розділ, їдучи в метро, а потім ще хвилин десять просто втикати у стіну тому що тобі треба обдумати те що ти прочитала. Без цього ніяк. Є багато речей, які я переосмислювала. Впродовж читання, Бог працював з моїм серцем.
Ця книга чітко розкладає все по полицям: тут ти не до кінця відданий, ось це треба підтягнути, ось тут зовсім біда.
Її ще довго будеш пам’ятати, і саме її образами вимірювати своє життя.
Тому, стовідсотково раджу!

“Выбираем любовь”
Пол Майер, Роберт Хемфелт, Франк Минирт

Цю книгу мені порадила подруга, коли я розповіла про мої переживання. Я переймалась і не розуміла людей, які були психологічно травмовані. Насправді, це була одна з найтяжчих психологічно книжок, які я читала.
Я зрозуміла які величезні особисті трагедії розгортаються через відсутність любові. Почала більше цінувати своїх батьків, і ту величезну любов, яку вони вклали в нас. Зрозуміла, наскільки тендітна і ламка дитяча душа і які величезні травми наносить пасивне, а особливо активне насилля. Неважливо які мотиви.
Тому, якщо вам цікава ця тема, прочитайте!

“Старинный рецепт свадебного пирога”
Юлианна Караман

Я обожнюю читати солодкі книги, які в одній книзі можуть передати всю прекрасну звабливість життя. Книга Юліани для мене схожа на м’яку рожеву зефірку, після якої залишається надзвичайно приємний присмак.
Автор змогла зібрати в одній книзі і важливі настанови для молодих дівчат, і романтичні моменти, яких хоче кожна дівчина, і золоті зернинки мудрості старших жінок.
Головна героїня дуже романтична, навіть з долею якоїсь інфантильності і ти наче, вже чекаєш що до кінця книжки вона має змінитись. Щось має трапитись, якась складна ситуація, катастрофа. Але, по факту, єдина зміна в характері ГГ те, що вона навчилася більше довіряти чоловікові і вірити в себе. Зрозуміло, що я узагальнюю, але мені хотілось побачити більш сильний характер. Хотілось побачити якісь неідеальності характеру ГГ, які притаманні звичайним людям. Вони звісно, були в романі, але зовсім трішки.
Це книга для дівчат і молодих жінок, які люблять романтику, естетику, ніжність і солодкий стиль розповіді. Якщо ви така, то ця книга для вас.

автор @chmutlinka

Подписаться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *