Як не загубити себе модою?

Тренди, тренди, тренди… Деякі дівчата (і не лише дівчата), почувши це слово, відразу ж готові всмоктати в себе будь-яку інформацію, яка подається під таким соусом. Водночас іншим вже досить набридло це мінливе явище. Воно й не дивно, бо коли з кожного другого фото в стрічці інстаграму визирає мила дівчинка в капелюшку-канотьє, то свій вже хочеться закинути десь подалі й заректися від купівлі гостро-трендових речей назавжди.

Чому так відбувається і де ж знайти золоту середину? Бути модною, сучасною, але водночас неповторною, самобутньою, впізнаваною… Чи реально поєднати ці речі? А якщо так, то як це зробити?

Спробуємо знайти вирішення цієї проблеми в кількох думках:

1. Знати тренди потрібно… все ж таки.
Якщо ти серйозно ставишся до пошуків і становлення свого неповторного стилю, тобі не все одно, як ти виглядаєш, значить слова «мода, тренди» не можуть бути для тебе чужими. Підписуйся на наймодніші блоги інстаграму, слухай поради відомих ютуберів, шукай натхнення на просторах Pinteresr. Проте, зауваж, що…

2. …про тренди треба дізнаватись вчасно.
Інакше в цьому не має сенсу. Якщо ти купила собі червону сукню на запах в білий горошок і з воланчиками, бо в неї одягнута твоя краща подруга, сестра, одногрупниця і наймодніша дівчина твого району, то… ну ти розумієш, ти вже проґавила свій шанс покрасуватись в трендовому платтячку. Щоб дізнаватись про нові модні віяння раніше, ніж більшість, потрібно слідкувати за закордонними модницями, читати англомовні фешн-блоги.

3. Використовуй трендові речі дозовано і неочікувано.
Наприклад, якщо всі одягнені в ту саму червону сукню на запах, ти обери таку ж, але жовтого, чи зеленого відтінку. Коли всі носять пояс із пряжкою у вигляді логотипу Гуччі, ти підкресли талію цікавим вінтажним ременем. Так ти покажеш свою ознайомленість з модними тенденціями, але при цьому збережеш індивідуальність.

4. Щоб показати індивідуальність, треба її мати.
Вдосконалюй себе! Завжди є, куди рости. Напевно, ти вже сотні разів чула поради типу: ходи в театри, музеї, на виставки, оточуй себе прекрасним, подорожуй і т.д. То тепер почни це робити! Твоє життя наповниться яскравими фарбами, ти більше почнеш розуміти себе і свої вподобання. Як результат, випрацюєш свій власний почерк у всьому: від манери одягатися до способу прикрасити свій дім на Різдво.

І не забувай насолоджуватись процесом, інакше який у цьому всьому сенс?

автор Наталія Рідна

фото @nadia.efimenko

модель @diana_sus

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *